W jaki sposób uwieść zdobyć kobietę?

W jaki sposób uwieść zdobyć kobietę?

Uwodzenie kobiet od zawsze było wyzwaniem dla mężczyzn. Zdecydowana większość panów nie zdaje sobie jednak sprawy, że ich „końskie zaloty „bardzo często działają na przedstawicielki płci pięknej jak czerwona płachta torreadora na byka. 

Należy przede wszystkim uważać na słowa

Panowie nie powinni spieszyć się z wyznaniem miłości kobiecie. Bardzo mała część kobiet będzie wstanie uwierzyć w wyznane uczucie już na pierwszej randce. Trzeba zachować nie tylko powagę, ale również szacunek do wypowiadanych słów. Słowo „kocham” jest bardzo prosto wypowiedzieć, jednak znacznie trudniej jest udowodnić to uczucie w rzeczywistości.

Trzeba pamiętać, że dziewczyną można się zafascynować lub zauroczyć, jednak na prawdziwą miłość trzeba pracować latami. Kwestii tej niestety nie można przeskoczyć, dlatego wyznanie kobiecie uczucia już na pierwszej randce w zdecydowanej większości przypadków będzie przyjęte, jako infantylne. Część pań może nawet uznać to za zaproszenie do seksu.

Trzeba koniecznie poskromić instynkty

Warto pamiętać, że kobieta, na której zostanie wywarte bardzo dobre wrażenie, najprawdopodobniej będzie zainteresowana dalszą znajomością. Dziewczyna będzie wtedy nie tylko zauważalnie kusić, ale również uwodzić i prowokować. Przedstawicielki płci pięknej bardzo często zachowują się w taki sposób, gdy dany mężczyzna wpadł im w „oko”.

Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że te znaki nie zawsze będą zaproszeniem do łózka. Oczywiście może trafić się kobieta, która będzie miała właśnie takie intencje, jednak w zdecydowanej większości przypadków kobiety będą potrzebowały dłuższego obycia z poznanym mężczyzną, aby proponowały lub zgodziły się na stosunek płciowy.

Wiele na temat uwodzenia dowiesz się na stronie uwodzenie.org – sprawdź więcej

http://www.uwodzenie.org/

Każdy pocałunek będzie krokiem naprzód, a także zachętą, nigdy jednak nie będzie prowadził na tzw. „metę”. Zdecydowana większość dziewczyn szanuje swoje ciało, dlatego przedstawicielki płci pięknej nie zawsze na pierwszej randce będą decydowały się na intymny kontakt z mężczyzną. Kobiety muszą najpierw zaufać, następnie obyć się z danym uczuciem, dopiero kolejnym etapem jest seks.

Czekoladki i kwiatki czy savoir vivre?

Należy mieć świadomość, że każda kobieta uwielbia otrzymywać prezenty, przede wszystkim od mężczyzny, który jej się podoba, gdyż może oznaczać to dla płci pięknej wyraz zainteresowania jej osobą. Warto jednak pamiętać, że upominki to nie wszystko, by zaskarbić sobie uczycie danej dziewczyny. Mężczyzna będzie skazany na porażkę, jeżeli będzie się skupiał tylko i wyłącznie na kwestiach materialnych.

Nie wszyscy panowie zdają sobie sprawę, że kobietom w zdecydowanej większości bardziej od obsypywania biżuterią oraz różami, imponuje zachowywanie się wobec nich jak dżentelmen. Nie jest oczywiście konieczne przenoszenie dziewczyny przez kałużę, o poziomie wysokiej kultury osobistej świadczyć będą takie gesty jak otworzenie drzwi czy odsunięcie krzesła. Takie zachowania są coraz rzadziej spotykane u mężczyzn, dlatego są tak cenione prze panie.

W obecnych czasach można spotkać coraz więcej kobiet, którym podobają się tzw niegrzeczni panowie, takim dziewczynom nie zaimponuje się kulturalnym zachowaniem. „Niegrzeczni chłopcy” powodują bardzo częste zmiany nastroju u przedstawicielek płci pięknej, a jak wiadomo kobiety działają przede wszystkich na emocjach. Mężczyźni jednego dnia mogą zapomnieć o randce, a kolejnego przyjść do dziewczyny z bukietem róż czy tulipanów. Panowie mogą również pokłócić się z kobietą, a następnie czekać jak to ona wykona pierwszy krok dotyczący załagodzenia sporu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *